FAQs Complain Problems

सूचना

सूचना तथा समाचार

Post date दस्तावेज

नदिजन्य सामाग्री उत्खनन सङ्कलन कार्य बन्द गरिएको अत्यन्त जरुरी सूचना

Monday, June 14, 2021 - 17:07 PDF icon nadijanya_0001.pdf

स्थानिय पूर्वाधार विकास शुल्क (पटके) सम्बन्धी सूचना

Thursday, June 10, 2021 - 11:33 PDF icon patake_0001.pdf

शिलबन्दि दरभाउपत्र आह्वान गरिएको सूचना

Tuesday, June 8, 2021 - 15:56 PDF icon CamScanner 06-08-2021 15.52.pdf

निःशुल्क जग्गा प्राप्तिका लागि जग्गा दिने आशयको सूचना

Thursday, June 3, 2021 - 14:17

संक्रमण क्षेत्र शिल गरिएको बारे

Monday, May 24, 2021 - 12:22

रोजगार संयोजकको छनोट परिक्षा स्थगन गरिएको सूचना

Thursday, May 13, 2021 - 11:06 PDF icon रोजगार पदपूर्ती स्थगन.pdf

अत्यावश्यक सेवा बाहेक अन्य सेवा बन्द हुने सम्बन्धमा

Tuesday, May 11, 2021 - 14:33 PDF icon Suchana_Sewa_0001.pdf

करार सेवा पदहरुको अन्तिम नतिजा (अमिन,तथ्यांक संकलक,लगत प्रबिष्टिकर्ता,सामाजिक परिचालक,फिल्ड सहयोगी) प्रकाशन सम्बन्धमा ।

Monday, May 10, 2021 - 12:05 PDF icon Result Bhumi Aayog_0001.pdf

अमिन,तथ्याङ्क संकलक,लगत प्रविष्टि, सामाजिक परिचालक र फिल्ड सहायक पदको अन्तर्वाता परीक्षा सञ्चालनको मिति,समय र स्थान तोकिएको सम्बन्धि सूचना ।

Tuesday, May 4, 2021 - 13:39

रोजगार संयोजकको प्रारम्भिक योगयता सूची, परिक्षा मिति,समय र स्थान बारेको सूचना

Monday, May 3, 2021 - 16:28 PDF icon rojgar Shortlist_0001.pdf

Pages